آرتــا تجــارت آرمـــه

حمل هوایی و دریایی

حمل هوایی

حمل هوایی یکی از سریع ترین روش های حمل و نقل بین المللی کالا در دنیاست. از همین رو در شرکت سپاهان همراه خدمات تخصصی حمل هوایی را گسترش دادیم و یک پل ارتباطی به اقصی نقاط جهان ایجاد کردیم. همکاری این مجموعه با معتبرترین خطوط هوایی بین المللی از شهرهای گوانجو و دبی ، همچنین استفاده از دو خط هوایی مستقیم و غیرمستقیم به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) این امکان را به وجود آورد، تا بتوانیم خدمات حمل هوایی بین المللی را از اقصی نقاط دنیا، بدون محدودیت در وزن و حجم به صورت روزانه ارائه دهیم.

خدمات حمل هوایی آرتا تجارت آرمه، حمل هوایی انواع کالا از قبیل کالای سنگین ، کالای خطرناک ، حمل کالا از چین ، حمل و نقل هوایی بار به اقصی نقاط دنیا ، مطابق با قوانین و مقرارت بین المللی بدون محدودیت را در بر می گیرد. از آنجایی که این مجموعه موفق به دریافت مجوز فعالان مجاز اقتصادی از گمرک جمهوری اسلامی ایران شده است ، مسیر قرمز برای کالاهای وارداتی این مجموعه وجود ندارد.

خدمات ما در حمل هوایی

 • حمل به سراسر چین به ویژه (هنگ کنگ، گوانگجو، شنزن) و امارات
 • Door to Door
 • Ex work
 • FOB
 • Air to Air Services
 • دریافت مرسوله از محل فرستنده و تحویل به درب محل گیرنده
 • دریافت مرسوله از محل فرستنده و تحویل در فرودگاه مقصد
 • دریافت از فرودگاه مبدأ و تحویل درب به درب محل گیرنده
 • دریافت کالا از فرودگاه مبدأ تا فرودگاه موردنظر
 • حمل کالای حجیم و Oversize
 • حمل بسته های کوچک
 • ارسال بسته و مدارک پستی
 • بسته بندی و labeling کالاهای تجاری/غیرتجاری
 • حمل کالای خطرناک
 • حمل حیوان زنده
 • حمل کالای حساس و فاسدشدنی
 • حمل چارتری و حمل یکسره
 • سرویس حمل سریع (پست سریع)
 • ترانزیت داخلی و مشاوره در زمینه حمل و نقل

در حمل هوایی به دلیل رشد سالانه قابل توجه در ترافیک حمل و نقل بین المللی کالا، مسئله زمان عامل بسیار مهمی است. ما در مجموعه آرتا تجارت آرمه با ارتباط و سابقه درخشان و همکاری با بیمه های بین المللی، توانستیم فضایی امن برای حمل هوایی بین المللی کالاها ایجاد نمائیم و با سرعت و دقت این خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

از همین رو با حساسیت و دقت کالاها را حمل نموده و در سریع ترین زمان ممکن به دست صاحبان کالا می رسانیم. در حمل هوایی به رابطه بین قیمت کالا، وزن و حجم آن نیز می بایست توجه شود. زیرا هر چه ارزش کالا نسبت به وزن آن بیشتر باشد، حمل هوایی برای کالای مورد نظر مقرون به صرفه تر است.

سعی ما بر این بوده تا با به کارگیری مجوز خدمات حمل هوایی بین المللی از سازمان هواپیمای کشوری، روشی سریع و امن، برای حمل و نقل بین المللی کالا همراه با پیگیری روزانه بار، خدمات حمل هوایی مرسوله را از مبدأ تا مقصد به انجام برسانیم. همچنین با دارا بودن انبار پرند به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع که به فرودگاه امام خمینی (ره) نزدیک است، امکان ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود داریم.

پشتیبانی کادری مجرب و متخصص، مشاوره و خدمات به روز در امور بازرگانی و گمرکی کارشناسان، کیفیت کار را چندین برابر نموده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. در خصوص اینکه بهترین روش برای واردات کالای مدنظر شما کدام روش حمل و نقل می باشد، می توانید از خدمات مشاوره رایگان بازرگانی شرکت نیز بهره ببرید.

حمل دریایی

حمل دریایی ، یکی از خدمات ویژه بازرگانی سپاهان همراه است. کادری مجرب و متخصص تمامی خدمات حمل دریایی را در این مجموعه، مطابق با نیاز مشتریان ارائه می دهد. حمل دریایی بین المللی جزئی از زنجیره خدمات بازرگانی سپاهان همراه به صورت door to door می باشد.

این مجموعه با عقد قراردادهای بین المللی همکاری با شرکت های بزرگ حمل دریایی، توانایی ارائه سرویس های حمل و نقل دریایی کالا را در سطح حرفه ای به مشتریان را دارد. حمل دریایی کالا از مرحله دریافت مجوزها تا پایان مسیر، تحت نظر کارشناسان بوده و با بسته بندی استاندارد و در بهترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

حمل و نقل دریایی از چین

حمل و نقل دریایی به ویژه از کشور چین به سمت ایران، یکی از رایج ترین و به صرفه ترین شیوه های حمل بار محسوب می شود. با توجه به سابقه طـولانی مجموعه سپاهان همراه در امر واردات کالا از چین و دارا بودن دفاتر اختصاصی در گوانگجو و دبی، این شرکت به ارسال کانتینرهای استاندارد از طریق حمل دریایی به انبار محل کالای مشتریان و حمل کانتینر به ایران اقدام می کند.

با ارسال حداقل ۷ کانتینر در هفته از چین به سمت ایران، این امکان را برای مشتریانمان فراهم آورده ایم تا بارهای کم حجم خود را در قالب گروپاژ به ایران ارسال کنند.

اقتصادی ترین راه برای حمل دریایی کالای الکترونیکی

ابتدا اندکی درباره انواع روش های حمل دریایی ، حمل هوایی و سپس نکات مربوط به این دو روش را خواهیم گفت. از این طریق می توانید اقتصادی ترین و مقرون به صرفه ترین راه جهت حمل کالاهای الکترونیکی خود مانند موبایل، دوربین مداربسته و دیگر تجهیزات را انتخاب کنید.

هر کالایی بسته به نوع، حجم و اندازه و نحوه بسته بندی، شرایط خاص خود را برای حمل و نقل دریایی و هوایی دارد. مثلاً کالاهایی مانند: گندم، آرد، شکر، پنبه، غلات، املاح معدنی، سیمان و … به صورت فله در حجم بالا و بدون هیچ گونه بسته بندی وارد کشتی می شوند و همین امر در نحوه ارسال آنها تاثیر گذار است. معمولا برای این دسته از محصولات به دلیل دو ویژگی حجم بالا و عدم بسته بندی، حمل دریایی کالا به روش اجاره یا چارترینگ کشتی صورت می گیرد. در حمل دریایی برخی کالاها نظیر انواع گوشت نیز امکانات ویژه ای نظیر کانتینر یخچالی مورد استفاده قرار می گیرد تا فاسد نشوند.

صرف نظر از نوع کالا و حجم آن، گاهی روش های ارسال، بسته به مبدا و مقصد متفاوت است. مثلا ارسال کالا به صورت مستقیم به بنادر ایران از مبدا برخی از بنادر دنیا امکان پذیر نیست. به همین دلیل برخی از کانتینر ها در بندر دیگری کشتی به کشتی یا اصطلاحا cross stuffing می شوند. معمولا این امر برای کالاهای وارداتی به ایران در بندر جبل علی دبی صورت می گیرد. راهکار تخلیه و بارگیری مجدد یا اصطلاحا Transshipment نیز مربوط به واردات کالا از برخی بنادر است که امکان حمل و نقل دریایی کالا از آنجا به صورت مستقیم وجود ندارد.

گروپاژ در حمل و نقل دریایی

در حمل دریایی کالا، روش دیگری جهت حمل کالاهای بازرگانان به صورت اشتراکی نیز وجود دارد. هر گاه کانتینر حمل کالا تنها در اختیار شما نباشد و بار شما و دیگران به صورت مشترک در یک کانتینر حمل شود، اصطلاحاً حمل به صورت گروپاژ صورت گرفته است. حمل گروپاژ برای کالاهایی مانند: موبایل و دوربین مداربسته و دیگر تجهیزات الکترونیکی که معمولا حجم کالا کمتر از فضای یک کانتینر است، اقتصادی و به صرفه است و هزینه های حمل را به دلیل سرشکن شدن پایین می آورد.

شرکت سپاهان همراه بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه واردات و صادرات کالا از نقاط مختلف دنیا دارد. این مجموعه انواع خدمات بازرگانی نظیر واردات کالا از چین، واردات کالا از دبی، ترخیص کالا، خدمات انبارداری و خدمات door to door را به مشتریان خود ارائه می دهد. سپاهان همراه با دارا بودن دفاتر اختصاصی در گوانگجو و دبی، با ارسال کانتینرهای استاندارد به انبار محل کالای شما و حمل کانتینر تا ایران اقدام می کند. با توجه به اینکه شرکت سپاهان همراه در هفته حداقل ۷ کانتینر را از چین به سوی ایران می فرستد، این امکان برای مشتریان وجود دارد که بارهای کم حجم خود را در قالب گروپاژ دریایی به ایران ارسال کنند.

تهیه شده توسط آرتا تجارت آرمه

تهیه شده توسط آرتا تجارت آرمه

تیم ما در تلاش است بهترین مقالات و محتوا در زمینه کسب وکار و بازرگانی، را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.